قابلیت های نقشه امن الکترونیکی

اختراع نقشه امن الکترونیکی فرش دستبافت برای اولین بار طراحی و ابداع شده در داخل و خارج به ثبت رسیده است و ضمنا قابلیت ها ی نوآورانه و کاربردهای صنعتی آن عبارتند از:
1)طراحی کیت های سخت افزاری اختراع که قابل استفاده بر روی دار قالی باشد و بتواند سازگار با نرم افزار کار بافت قالی را تسهیل نماید.تصاویر ونمونه کیت ها ارائه شده است.
2)حذف مرحله نقشه خوانی از روی نقشه کاغذی یا کامپیوتری یا سخن گو.
3)حذف مرحله انتخاب رنگ از میان رنگ های آویزان در قسمت بالای دار قالی که مستلزم تطبیق شماره مندرج در نقشه وکاتولیگ رنگ ها است.
4) افزایش سرعت بافت به میزان حداقل 50 درصد توسط بافنده.
5)فراهم کردن زمینه کار مستقل قالی بافی توسط افراد بی سواد یا کم سواد(به عنوان استاد کار) به واسطه امکان تشخیص رنگ های گره ها از طریق روشن شدن LEDمربوطه.
6) از بین بردن امکان خطا در بافت از جهت باقی ماندن گره در یک لای .
7) از بین بردن امکان خطا در بافت از جهت جابه جایی رنگ گره ها .
8) جلوگیری از سوء استفاده بافندگان متقلب در بافت طولی فرش که درپس جهش لایی (رد شدن از یک لای بدون بافت) هستند که باعث اختلال در کمیت و کیفیت فرش می شوند.
9)فراهم شدن اماکن واگذاری امتیاز بهره برداری از نقشه بصورت نسیه بدون نیاز به دادن چک وحواله ومعرفی ضامن و... به واسطه کد گذاری حفاظتی نقشه
10)امكان استفاده اين دستگاه بر روي انواع تابلو فرشها و دار هاي قالي در اندازه هاي مختلف طولي و در رج هاي متفاوت وجود دارد.
11)استفاده از اين نقشه براي چندين بار متوالي بدون استهلاك نقشه و كاهش كيفيت نقشه و تكثير آن به تعدادبيشمار بدون كاهش كيفيت اوليه
12)با استفاده از اين دستگاه مي توان بهترين تابلو فرشهاي هنري و زيبا ترين را با كمترين هزينه با بيشترين كيفيت بافت.
 • سیدامیرعصار
  سیدامیرعصار
  28 فروردین 1395 06:55
  باسلام وارادت
   احداث وراه اندازی کارگاه وخرید دستگاه درنظر دارم
  خواهشمنداست معرفی وراهنمایی بفرمایید
  سیدامیرعصار09121316000
 • حسین
  حسین
  2 فروردین 1396 17:18
  سلام
  ال ای دی های مربوطه دقیقا رشته مورد نظر رو مشخص میکنند؟
  یا بطور حدودی؟
  قیمت دستگاه را برای تعداد خرید بالا مرقوم فرمایید
  متشکرم
 • صادقی
  صادقی
  16 فروردین 1396 09:44
  باعرض سلام خدمت اقای عصار این دستگاه با چراغ های ال ای دی کار می کند پیشرفت بافت را تا یک ونیم برابر سرعت می بخشد و اشتباهات بافت رنگ ونقشه را به صفر رسانده و حتی بی سواد هاهم با همان سرعت می تونن بافت بزنن و نکته قابل توجهی که دارد اینه که اگر گره ای جا بیفتد با دکمه بر گشت رج می توان گره جا مانده را پیدا کرد ونیاز به جستجو نیست این دستگاه به نحو احسنت کار بافنده را راحت کرده شما برای راه اندازی کارگاه ونصب این دستگاه می توانیدبا شماره تلفن 09148615010 تماس بگیرید .
عکس خوانده نمی شود